Kalkan Tatili

Kiralamak istediğiniz konaklama yerini ( villa, hotel, apart, pansiyon) bize bildirdiğiniz takdirde, öncelikle istediğiniz tarihler için müsaitlik kontrol edilir. Müsait olan tarihlere sizin için opsiyon konulur. (Bu opsiyon maksimum 24 saattir.) Opsiyon tamamlanmadan ön ödemenin alınması ve rezervasyon formunun doldurulup gönderilmesi gerekir. Ön ödemeyi banka havalesi ya da size gönderilen link ile kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kalan tutar villaya girişte nakit olarak ödenir. Villa ve apartlar için girişte tekrar geri ödenmek koşulu ile hasar depozitosu alınır. Bu tutar 500 tl - 3000 tl olarak villaya ve/veya aparta göre değişiklik gösterir.

Web sitemizde villa, hotel, apart ve pansiyonların kapasite sayısı belirtilmiştir. Villalarda bu kapasite kadar misafir kabul edilir. 2 yaş ve üzeri misafir bu kapasiteye dahildir. Bu sebeple kapasitenize göre villa seçmeniz sizin için daha uygun olur.

Web sitemizdeki villa detaylarında da belirtildiği gibi, villalarda elektrik, su, internet (wifi), klima, tüp gaz kullanımı, havuz ve bahçe bakım giderleri, villaya girişteki temizlik giderleri ücrete dahildir. Ulaşım ve yemek ve ekstra temizlik talepleri ücrete dahil değildir.

Villa, apart ve pansiyonlarımızda yemek hizmeti dahil değildir. Tüm villalarımızda tüm mutfak gereçleri bulunur, dilerseniz yemeğinizi kendiniz yapabilir ya da yakınlardaki restaurantlardan sipariş verebilirsiniz. 

Üç villamızda fiyata kahvaltı dahildir. Villa YağızVilla Melis ve Villa Akdeniz kahvaltı dahil olarak ücretlendirilmişitir. Bu villalarımıza göz atabilirsiniz.

Villa, apart ve pansiyonlarda giriş saati 16:00, çıkış saati sabah 10:00'dur. Arada kalan süre içerisinde villa, apart ve pansiyonlarımız yeni misafir için temizlenip dezenfekte edilip havalandırılmaktadır. Bu sebeple villaya geliş saatinizi bu saatlere göre ayarlamanız sizin için daha uygun olacaktır.

Hoteller için giriş saati 14:00 çıkış saati 11:00 dir. 

Kalkan bölgesi için Antalya havaalanı 210 km, Dalaman havaalanı 125 km'dir. Eğer dilerseniz havaalanından villaya ekstra ücret ile özel transfer talep edebilirsiniz. Transfer hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Villa, apart ve pansiyonlar için maalesef evcil hayvan kabul edilmemektedir. Evcil hayvan getiren misafirler için ödeme yapılmış dahi olsa konaklama kabul edilmeyecektir.

Maalesef tek kişinin kimlik bilgileri yeterli olmamaktadır. Villa yada Yazlıkta konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin bölge güvenlik birimlerine (Jandarma veya Polis) iletilmesi yasa ile zorunlu hale getirilmiştir .

Villaların mutfak araç gereçleri tam donanımlı olup sadece blender vb ı ürünler bulunmamaktadır, herkes için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Bir çok villada tek sefer için tuvalet kağıdı ve sıvı sabun bulunmaktadır. Özel eşyalarınız dışında belki fotoğraf makineniz ve dizüstü bilgisayarınızı veya iPodunuzu yada plajda kullanmak için plaj havlusu getirebilirsiniz.Bazı villalarımızda plaj havlusu da verilmektedir.Ayrıca bazı binalarımızın mutfak ekipmanları standartların üzerinde daha donanımlı olabilmektedir.Bu durum ev sahibinin insiyatifin de olan bir durumdur.